Kalendář

Od Do Místo Typ závodu Odkaz
13-02 14-02 GER - Bernhausen halové závody registrace: http://www.speedskating-bernhausen.de/index.php/veranstaltungen/hallenwettkampf-2016/startliste
04-02 GER - Geisingen soustředění KSBM
04-03 04-03 CZE MČR v halovém rychlobruslení www.indoorinline.cz
31-03 02-04 FRA - Toulouse, Valence, Gujan Tři dráhy http://www.3pistes.com/
03-04 GER - Berlín 21 km http://www.german-inline-cup.de
06-04 08-04 POR - Lagos Terras do Infante - dráhové závody pro všechny kategorie http://terrasdoinfante.wix.com/terrasdoinfante
04-04 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
16-04 CZE - Modřany Modřanská rychlobruslička
20-04 22-04 GER - Geisingen Evropský pohár
21-04 22-04 GER - Lipsko dráha
27-04 29-04 GER - Gross-Gerau Evropský pohár http://www.speedskater-kriterium.de/
04-05 06-05 NED - Heerde Evropský pohár http://www.skeelerhuus.nl/
01-05 GER - Grossenhain půlmaraton http://www.grv-skater.de/termine.php
02-05 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
12-05 CZE - Otrokovice OIP 1. kolo http://www.ssco.cz
13-05 CZE - Benátky n. J. Sprint cup
12-05 13-05 HUN - Szeged Východoevropský pohár
19-05 20-05 CZE- Ostrava MČR - OSK,Východoevropský pohár, Akademické MČR
01-06 03-06 AUT - Wörgl Evropský pohár http://www.speedskatearena.at/
02-06 CZE - Napajedla ČP půlmaraton
06-06 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
08-06 10-06 GER - Gera Evropský pohár
09-06 CZE - Žďár n. S. Žďárské inline závody
16-06 CZE - Ostrava 33 km, 10 km - WIC
17-06 CZE - Benátky n.J. Czech Inline Open
17-06 CZE - Kladno Inline závody http://www.inlinekladno.cz
23-06 CZE - Veselí nad Moravou Veselský inline cup http://www.inlineveseli.cz
24-06 CZE - Otrokovice OIP 2. kolo http://www.ssco.cz
23-06 24-06 GER - Míšeň Weinbergcup
29-06 08-07 NED - Heerde Mistrovství světa
14-07 15-07 HUN - Tatabánya Východoevropský pohár
10-08 12-08 BEL - Oostende Evropský pohár finále http://www.flandersgrandprix.be/en
17-08 26-08 BEL - Oostende Mistrovství Evropy
25-08 26-08 GER - Grossenhain http://www.grv-skater.de/
26-08 31-08 CZE - soustředění Tisá
02-09 CZE - Most MČR 42 km http://www.most42inline.cz
05-09 CZE - Praha Běchovice Běchovická korunka
09-09 CZE - Praha LIL, GIC
23-09 CZE Opava MČR půlmaraton, Akademické MČR
24-09 GER - Berlin 42 km http://www.german-inline-cup.de