Kalendář

Od Do Místo Typ závodu Odkaz
13-02 14-02 GER - Bernhausen halové závody registrace: http://www.speedskating-bernhausen.de/index.php/veranstaltungen/hallenwettkampf-2016/startliste
20-02 CZE MČR v halovém rychlobruslení www.indoorinline.cz
29-02 04-03 GER - Geisingen soustředění KSBM
18-03 20-03 POR - Lagos Terras do Infante - dráhové závody pro všechny kategorie http://terrasdoinfante.wix.com/terrasdoinfante
25-03 28-03 FRA - Toulouse, Valence, Gujan Tři dráhy http://www.3pistes.com/
03-04 GER - Berlín 21 km http://www.german-inline-cup.de
06-04 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
15-04 17-04 GER - Geisingen Evropský pohár
16-04 17-04 GER - Lipsko dráha
22-04 24-04 GER - Gross-Gerau Evropský pohár http://www.speedskater-kriterium.de/
29-04 01-05 NED - Heerde Evropský pohár http://www.skeelerhuus.nl/
01-05 GER - Grossenhain půlmaraton http://www.grv-skater.de/termine.php
04-05 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
06-05 08-05 BEL - Mechelen Evropský pohár
21-05 CZE - Otrokovice MČR na silnici, 1. kolo OIP http://www.ssco.cz
27-05 29-05 GER - Gera Evropský pohár
01-06 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
03-06 05-06 AUT - Wörgl Evropský pohár http://www.speedskatearena.at/
04-06 CZE - Žďár n. S. Žďárské inline závody http://www.rychlobruslenizdar.cz
04-06 12-06 CZE - Satalice Satalice sportovní http://www.inlinetalent.cz/detske-dny/
11-06 12-06 CZE - Veselí nad Moravou MČR na dráze, EEC
18-06 19-06 CZE - Benátky n. J. EEC dráha www.speedskating.cz/cio
18-06 CZE - Ostrava 33 km - WIC
25-06 CZE - Otrokovice OIP 2. kolo http://www.ssco.cz
25-06 26-06 HUN - Szeged EEC dráha
26-06 GER - Hamburk 21 km GIC http://www.german-inline-cup.de
02-07 03-07 HUN - Tatabanya EEC dráha
06-07 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
10-07 16-07 CZE přípravný camp na ME nominovaní na ME + Cadett challenge + další zájemci
28-07 07-08 NED - Heerde Mistrovství Evropy
31-07 GER - XRace 21 km http://www.scc-skating.de/xrace.html
03-08 CZE - Běchovice Běchovická korunka www.sokolbechovice.cz
12-08 14-08 BEL - Oostende Evropský pohár finále+Cadet Challenge http://www.flandersgrandprix.be/en
14-08 AUT - Salzburg 21 km GIC http://www.german-inline-cup.de
20-08 CZE - Otrokovice 3. kolo OIP http://www.ssco.cz
27-08 28-08 GER - Grossenhain http://www.grv-skater.de/
29-08 31-08 CZE - Praha Bruslí celé Česko http://www.bruslicelecesko.cz/o-projektu/
04-09 CZE - Most MČR 42 km http://www.most42inline.cz
08-09 18-09 CHN - Nanjing Mistrovství světa
10-09 11-09 GER - Gross-Gerau http://www.speedskater-gg.de/
17-09 CZE - Praha LIL, GIC
24-09 GER - Berlin 42 km http://www.german-inline-cup.de