Výsledky (Results), kde jsme měli zastoupení

2024:

Gera, evropský pohár, 10.-12.5. http://www.rsv-gera.com

Výsledky-celkové pořadí (víceboj): senior ladies 1. Kateřina Kainová, senior man 5. Prokop Stodola, 16. Patrik Maleček, 20. Erik Maleček, junior ladies 15. Kateřina Zatloukalová, youth ladies 4. Veronika Dykastová, 13. Andrea Říhová, youth man 1. Jáchym Podlipský, 12. Antonín Brejcha, cadet ladies 8. Nela Krejčí, 14. Tereza Otová, 52. Lucie Dykastová, cadet man 4. David Holubec, schuller A12 1. Markéta Peterová, 3. Anežka Vrbová, 19. Natálie Maříková, 29. Veronika Vacková, schuller A11 9. Richard Štefanka, schuller B9 7. David Ota, team sprint 1. místo Jáchym Podlipský, Antonín Brejcha, David Holubec, 14. místo Lucie Dykastová, Tereza Otová, Nela Krejčí, 6. místo Erik Maleček, Patrik Maleček, Propkop Stodola.

Speedskating Kriterium Gross-Gerau, 26.-28.4 , https://app-cdn.sportity.com/9c400404-0fe5-4c96-9e97-6aa335b2c1f5/7284e848-7c76-4f2d-a447-1b6b7f88ddda_46_international_Kriterium_Gross_Gerau_2024.pdf

Výsledky-celkové pořadí (víceboj): senior ladies 20. Kateřina Kainová, 63. Jana Bohumská, senior man 38. Prokop Stodola, 73. Patrik Maleček, 103. Erik Maleček, junior ladies 46. Kateřina Zatloukalová, youth ladies 16. Veronika Dykastová, 34. Andrea Říhová, youth man 1. Jáchym Podlipský, 24. Antonín Brejcha, cadet ladies 13. Nela Krejčí, 17. Tereza Otová, 36. Amálka Káninská, cadet man 8. David Holubec, schuller A 3. Markéta Peterová, 10. Anežka Vrbová, štafeta schuller A 1. místo Markéta Peterová+Anežka Vrbová

Sprint Cup https://app-cdn.sportity.com/9c400404-0fe5-4c96-9e97-6aa335b2c1f5/02ba31b8-5e08-432b-8263-8c87deadaf46_22_Internationaler_Sprint_Cup_Gross_Gerau_2024.pdf

Výsledky-sprint cup: senior ladies 32. Kateřina Kainová, 44. Jana Bohumská, senior man 45. Stodola Prokop, 48. Patrik Maleček, 89. Erik Maleček, junior ladies 26. Kateřina Zatloukalová, youth ladies 4. Veronika Dykastová, 2. Andrea Říhová, youth man 14. Jáchym Podlipský, 34. Antonín Brejcha, cadet ladies 9. Nela Krejčí, 39. Tereza Otová, 44. Amálka Káninská, cadet man 9. David Holubec

Arena Geisingen International, 18.-21.4

in-line závody: Halové MČR, Praha-Radotín, 16.3., https://indoorinline.cz/

dlouhá ledová dráha:

Akademické Mistrovství světa Hamar 22.-25. 2. 2024 – https://www.wucspeedskating2024.no/live-center Kateřina Kainová a Tomáš Bohumský jsou akademickými mistry světa ve smíšené štafetě!!!

Frilensee cup 10.-11. 2. 2024 – https://www.dec-inzell.de/wp-content/uploads/20240210_FC_result.pdf – osobní rekordy Kateřiny Kainové na 500 a 1000 m, season best Prokopa Stodoly na 1500 m a také osobáky našeho bývalého člena Adriana Vajanského.

2023:

Czech Indoor In-line Open – halové závody, Praha-Radotín, 4.3., http://indoorinline.cz/?page_id=505

LE-skate-race, Lipsko, 22.-23.4., http://www.le-skate.de/upload/dateien/leskaterace/2023_leskate_ergebnis_gesamt.pdf

18th Terras do Infante Inline Speed Skating – Lagos, 14.-16.4., http://www.terrasdoinfante.rollerlagos.pt/, jediný účastník KSBM, Lukáš Mareš – short distance 6.místo, long distance 14.místo

Arena Geisingen International, 21.-23.4., https://skateresults.app/agi-2023/results

Speedskating Kriterium Gross-Gerau, 28.-30.4., https://speedskater-kriterium.de/en/kriterium/results

Holland Cup – Skeelerclub Oost Veluwe, 5.-7.5., https://skeelerhuus.nl/holland-cup/

Meißen, Německo, 13.5., účastníci: Nela Krejčí 2. místo, Anežka Vrbová 3. místo, Markéta Peterová 6. místo, Vojta Vrba 1. místo, štafeta Nela-Anežka-Markétka 2. místo

Sprint Cup Benátky nad Jizerou, 14.5. https://drive.google.com/drive/folders/1m9yOHpqCrA6U9vpM8dtJBQBSLyzitvLL

Gera, evropský pohár, 19.-21.5. http://www.rsv-gera.com

21. Czech in-line open MČR, Benátky nad Jizerou, 9.-11.6. https://drive.google.com/drive/folders/1drM_jEGGTG-wAq7m_GD79odU1s4XCkgF

EC Wörgl International Kriterium, Rakousko, 16-18.6. https://skateresults.app/ec-woergl-2023/results

Trenčín inline, Slovensko, 1.7., https://sportsoft.cz/sk/zavod/overview/7689, účastníci: Anežka Vrbová 1. místo, Martin Vrba, Andrea Podlipská

Světový pohár juniorů v rychlobruslení (ledový ovál) ISU Junior World Cup Speed Skating, Itálie, Baselga di Piné, 25.-26.11., účastníci: Kateřina Kainová, Tomáš Bohumský, Prokop Stodola.

Výsledky: 4. místo Kateřina Kainová – Mass Start Women Neo-seniors, 2. místo Prokop Stodola, Metoděj Jílek, Tomáš Procházka – Team Pursuit Men Neo-seniors, 12. místo Tomáš Bohumský, 19. místo Prokop Stodola – 1000m Men Neo-seniors, 15. místo Prokop Stodola – 3000m Men Neo-seniors.

Itálie_Skate Laps Games, Lignano Sabbiadoro, 1.-3.12., zástupci oddílu Nela Krejčí, Markéta Peterová.

Arena Lodowa Tomaszow, Polsko, 14.-15.12. – juniorské MČR na dlouhé ledové dráze, zástupci oddílu: Nela Krejčí (kategorie JD), Petr Šnajdr a Patrik Maleček (kategorie junior A), Tadeáš Sochr (senior, závody open mimo MČR) www.arenalodowa.pl

2022:

MČR v inline půlmaratónu, Opava, 11.9., https://www.luigino.cz/cesky-inline-pohar.html

European Speed Skating Championships, Itálie, L´Aguila, 4.-11.9., https://www.europeanws2022.it/results/

Veselské in-line závody/East European Cup, 3.-4.9., http://www.inlineveseli.cz/vysledky-results-1662880284

Flanders Grand Prix – EC Oostende, 12.-14.8., https://flandersgrandprix.be/results/2022

6 Giorni Rotellistica – EC Santa Maria Nuova, Itálie 3.-7.8., https://attivita.rollergames.it/corsa/rrunn/2022/197997/RW00015.1/index.htm

Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM, Trnava, 09.07., , http://inlinespeedskatinglive.info/index.php?comp=643&cat=-1&categ=-1&m=25&saison=16

Radboud International Tournament, Nizozemí 1.-3.7., závodů se zúčastnil Tomáš Bohumský (senior), umístění: 2. místo – letmé kolo (dráha), 8. místo – vyřazovací závod (dráha), 2. místo – 1 kolo (silniční závod), 4. místo – bodovací závod (silniční závod)

MČR Veselí nad Moravou, 10.-12.6., http://zatl.zyxel.me:5000/MyWeb/KSBM2022/

Kompletní výsledky letošního Speedskating Kriteria,https://ksbm.cz/osk/celkove-vysledky-osk-overall-results-osk/?fbclid=IwAR0PySaK8M3lp9AjPaszbMmvtmm5-ZNd1xkdRCStSQ1O0Jc0uATt2QhHcVo

EC Wörgl Rakousko, 27.-29.5., https://webapp.sportity.com/channel/Europeancup/

Otrokovice, MČR, 21.5., http://www.inlineveseli.cz/vysledky-mcr

Trofeo vesmaco „Sergio Rossi“, Itálie 13.-16.5., 13https://attivita.rollergames.it/corsa/rrunn/2022/361245/RW00018.1/index.htm

Gera, EC, Německo, 13.-15.5., https://webapp.sportity.com/channel/Europeancup/

LE-skate race, Lipsko, 7.-8.5., http://www.le-skate.de/main/le-skate-race/lsr-ergebnisse

Holland Cup, EC, Nizozemí, 6.-8.5. https://skateresults.app/ec-heerde-2022/results

Běchovická korunka 4.5., http://www.sokolbechovice.cz/bechovicka-korunka-2022-kveten

Arena Geisingen International, EC, Německo, 29.4.-1.5. https://skateresults.app/agi-2022/results

Speedskating Kriterium in Gross-Gerau, EC, Německo, 22.-24.4. https://webapp.sportity.com/channel/Europeancup/

European Cup, Lagos, Portugalsko, 8.-10.4. https://www.terrasdoinfante.rollerlagos.pt/resultados/resultados-2022

Běchovická korunka 6.4., http://www.sokolbechovice.cz/bechovicka-korunka-2022-duben

Berlínský půlmaraton (silniční závod) 3.4.
https://berlinerhm.r.mikatiming.net/2022/?lang=EN_CAP
V lehce mrazivém počasí si svůj první půlmaratón zajela dorostenka Jesika Forstová a časem 44:34 obsadila 18. místo mezi ženami. I mužský závod má z našeho pohledu podobný výsledek. Prokop Stodola mezi muži dojel rovněž na 18. místě v čase 36:01. Na startu byli i tatínci dvou našich mladých závodníku, Martin Vrba a Richard Podlipský, kteří dojeli ve shodném čase 46:50 na 75. resp. 76. místě v kategorii Fitness.

Ledové bruslení:

Recordwestrijd Thialf, Heerenven, NED, 23. 10. 2022
https://www.speedskatingnews.info/event/recordwedstrijd-thialf-42/day/1/gender/m
Tomáš Bohumský – nové osobní rekordy na 500 a 1000 m
Recordwestrijd Thialf, Heerenven, NED, 16. 10. 2022
https://speedskatingresults.com/index.php?p=4&e=25592&g=1
Tomáš Bohumský
International race, Innsbruck, Rakousko, 14. -16. 10. 2022
https://speedskatingresults.com/index.php?p=4&e=25566&g=1,
Prokop Stodola
International race, Innsbruck, Rakousko, 30. 9.-1. 10.
https://speedskatingresults.com/index.php?p=2&e=25524&s=59146
Kateřina Kainová, Prokop Stodola

International Race Inzell, Německo (LED) 25.-27.2. 
https://speedskatingresults.com/index.php?p=4&e=25173

ISU Junior World championships Innsbruck, Rakousko (LED) 28.-30.1.
https://live.isuresults.eu/events/2022_AUT_0002/schedule

ISU Junior Word cup Innsbruck, Rakousko (LED) 22.-23.1.
https://live.isuresults.eu/events/2022_AUT_0001/schedule
Kateřina Kainová -závod Mass start, 10. místo.

2021:

In-line závody Kladno 3.6.
http://In-line závody Kladno 3.6.2021, https://www.skk-kladno.cz/clanky/archiv/in-line-zavody-kladno-2021.html

Vesmaco cup Duszniky, Polsko 26.-27.6.  https://drive.google.com/drive/folders/1qk_VZGQ6BFFpbs0m1kTmR_JGndPJMmHk

EC Wörgl Rakousko 25.-27.6.
https://www.oersv.at/fileadmin/dateien/03_Download/2021/Ergebnisliste_V1.pdf

V Rakousku ve Wörglu závodily starší kategorie od kadetu. Naši závodníci se ukázali po dlouhé pauze ve výborném světle. První medaile z evropského poháru si veze Veronika Dykastova, která si v konkurenci starších závodnic počínala s velkým přehledem. S velkou chuti si pro stříbra v krátkých i dlouhých tratích dojela Kačka Kainova v juniorkách, stříbrný byl na krátkých tratích v juniorech i Lukáš Přibík. Jezdili krásně všichni, což potvrdili i ve štafetách, kde jsme sbírali jednu medaili za druhou (i ve smíšených klubových). Velké díky všem účastníkům, byla to velká podívaná.

Mistrovství Evropy Canelas, Portugalsko 18.-25.7.
https://www.cskb-inline.cz/clanek/957-mistrovstvi-evropy-2021
Naše první individuální zlatá!! Lukáš Přibík moooc gratulujeme a děkujeme ti za ten zážitek, 100 m sprint je tvůj! Kačka a Lukáš – krásný výkon-stříbrná medaile – 500 m Junior-Mixed

Domenico Bosica Roler Race Martinsicuro (Itálie) 31.7.-1.8.,

Jeden z největších italských závodů, kterého se účastní nadpoloviční většina účastníků mistrovství Itálie včetně těch nejlepších. Na parabolické dráze 175m s povrchem ATP.Lukáš Mareš – 5/24 (1000m), 6/23 (3000P), 7/23 (300m), 7/21 (5000E) 

Trofeo Santa Maria Nuova – 3 Giorni Con la Luna (Itálie) 6.8.-8.8.,

Menší italský závod. Na parabolické dráze 165m s povrchem ATP. Lukáš Mareš – 2/13 (Dual TT, 2000P, 3000E), Jana Bohumská 1/8 (Dual TT), 4/8 (5000P, 10000E), Tomáš Bohumský 5/11 (Dual TT, 5000P), 6/11 (10000E)

Trenčín inline 7.8.
http://www.trencininline.sk/2021/
První půlmaraton pro Adriana Vajanskeho a hned vítězství a krásný čas 35 minut.

Český inline pohár Napajedla, MČR ½ maratón 21.8.
https://results.onlinesystem.cz/ResultsOverall/Index/2224

Veselské in-line závody 4.-5.9., http://www.inlineveseli.cz/vysledky-results-1630673363

Běchovická korunka 8.9., http://www.sokolbechovice.cz/bechovicka-korunka-2027

MČR Ostrava 18.-19.9., https://ksbm.cz/osk/celkove-vysledky-osk-overall-results-osk/
Bilance je opět krásná: ze 40 možných jsme získali 16 titulů MČR, 17 stříbrných pozic a 19 bronzových.

Mistrovství světa v Kolumbii 6.-14.11. https://www.mundialesibague2021.com/medals/ 

Český inline pohár Opava 12.9.
http://www.results.onlinesystem.cz/resultsoverall/index/2225

Závody Lipsko 2.10.2021
http://www.le-skate.de/upload/dateien/leskaterace/2021_leskate_ergebnis_gesamt.pdf

Erfurt, Německo (LED): 29.12. https://speedskatingresults.com/index.php?p=4&e=24625

ISU Junior World cup Inzell, Německo (LED) 27.-28.11.2021
https://live.isuresults.eu/events/2022_GER_0001/schedule

ISU Junior World cup Inzell, Německo (LED) 4.-5.12. https://live.isuresults.eu/events/2022_GER_0002/schedule

2020:

Běchovická korunka 24.6.2020
http://www.sokolbechovice.cz/bechovicka-korunka-2020-cerven

In-line závody Kladno 25.6.2020
https://www.skk-kladno.cz/clanky/archiv/in-line-zavody-kladno-2020.html

Czech inline open Benátky nad Jizerou 27.6.2020, http://www.bruslimenaplno.webz.cz/vysledky/vysledky_2020_cio.pdf 

Veselské in-line závody 5.-6.9.2020
http://www.inlineveseli.cz/vysledky-results-2020

Moravská Inline tour Opava, MČR v ½ maratón  13.9.2020, https://results.onlinesystem.cz/ResultsOverall/Index/1848

Kritérium na Korunce 19.9.2020
http://www.sokolbechovice.cz/bechovicka-korunka-2020-cerven

2019:

2018:

Ostrava speedskating kriterium – MČR na dráze (na jednotlivých distancích) 19.-20.5. – výsledky OSK

Sprint cup Benátky n. J. . 13.5.2018: vysledky_2018_sprint_cup

Lipsko – duben: 2018_ergebnisse_le-skate_race_all

MČR halové – březen:10 CIIO Nymburk

2017:

Výsledky MČR 2017 v Ostravě:

OSK 2017 celkové výsledky

300 m t.t. MCR

Sprint_Ostrava

březen

5. 3. – 9. CIIO Nymburk

únor

11. -12. 2. Bernhausen

http://www.speedskating-bernhausen.de/images/download/lw2017/Ergebnisse_Hallenwettkampf_Bernhausen_2017.pdf

2016:

únor

13.-14.2. Bernhausen –Ergebnisse_Hallenwettkampf_Bernhausen_2016Pressespiegel_Int__Hallenwettkampf_Bernhausen_2016_Praha

20.2. CIIO Nymburk – CIIO2016 Results