Hledáme tým – soutěž

13 Úno

Tak pozor – soutěž startuje prvním úkolem: do pátku 17.2. musíme udělat profilové fotky, na kterých bude vyznačeno jméno každého člena.

Celé znění úkolu č.1:

ÚKOL Č. 1 – PŘEDSTAVTE SVŮJ TÝM
Termín ukončení: pátek 17. února, 9:00

ZADÁNÍ:
Máme pro vás první úkol. Nic těžkého. Jenom se tak lehce zahřejeme a vyzkoušíme si, jak nám funguje komunikace. Samozřejmě za úspěšné splnění úkolu dostanete slušný balík bodů – 500 bodů. A teď už k samotnému úkolu. Vystavte na svém profilu na stránkách hledametym.cz sérií fotografií, kdy na každé z nich bude zachycen portrét jednoho člena týmu s jeho jménem. Při focení můžete držet cedulku nebo balónek, na kterém, bude vaše jméno, můžete si to jméno napsat fixou na čelo apod. Důležité je, aby bylo jméno čitelné a obličej dobře vidět. Budeme spolu komunikovat dlouhou dobu, tak ať víme, s kým máme tu čest.
Na splnění úkolu máte dost času. 500 bodu vám připíšeme, pokud fotky budou splňovat zadání a budou na vašem profilu uveřejněné nejpozději v 9:00 v pátek 17. února 2012.

Tip: Na provedení záleží. To, jakým způsobem úkol splníte, bude ovlivňovat sympatie diváků a tím i jejich další hlasování pro váš tým. Je rozdíl mezi splněním úkolu a super splněním úkolu.
Poznámka: Tento úkol jako jediný bude platit i pro nově registrované týmy v budoucnu.

Bodové hodnocení: 500 bodů.

Ale nejdříve, o co tu vlastně jde…

maminka Matyáše objevila minulý týden soutěž amatérských sportovních týmů Hledáme tým. Kdo vyhraje, získá prémii 50 000 Kč. Ale ani druhý a třetí neodejdou bez výhry. Takže jsem si řekli – bude legrace a hlavně tím pomůžeme našemu týmu a vlastně celému našemu sportu se trochu ukázat. Takže do toho.

Jaká jsou pravidla? Stručně – jde o získání co největšího počtu fanoušků našeho týmu a zároveň o plnění úkolů, které nám pořadatelé soutěže – firma Kores – budou postupně předkládat. Celá pravidla najdete tady.

 

Zatím jsme na 13. místě, našim prvním úkolem bude dostat se na první stránku, tedy mezi 10 nejlepších. Na to nám dnes – v pondělí 13. schází nějakých 85 bodů – pro nás hračka, ne?

 

Takže foťte a posílejte – můžete na e-mail Lídě, Votrubům, Pískatým nebo Suchým – maily máte v adresáři. Tihle všichni to na stránky mohou dát. Chce-li někdo další přístup na administraci – tak napište Lídě.