Medailové fotky

15 Kvě

Po víkendovém MČR v Otrokovicích, kde jsme kvůli dešti opravdu fotky už dělat nechtěli, jsme se skoro všichni dnes sešli na tréninku (15.5.2013) s medailemi a poháry a nafotili tyhle fotky. Jen škoda, že čytři poháry chyběly: Terka byla dneska nemocná a Patrikovi se prý poháry nevešly do batohu (ach jo…). Ale i tak vznikly pěkné fotky na památku našeho úspěšného vystoupení na „mokrém“ silničním MČR 2013.

Celkem jsme získkali 26 medailí, z toho 12 zlatých, 5 stříbrných a 9 bronzových. letos poprvé se rozdávaly medaile zvlášť pro sprintérské tratě a zvlášť pro vytrvalostní. Zlatý double získali: Kačka Kainová (žákyně B), Prokop Stodola (žák B), Tereza Bohumská (Kadetky), Patrik Domín (Kadet)  a Jára Klícha (Jun B), po jedné zlaté si přivezli oba Matějové – M. Pravda na za sprinty a M. Krupka za dlouhé tratě.

Tady je jen část pohárů

Medailí jsme ale měli ještě víc, když budeme počítat i nemistrovské kategorie mladších dětí a také kategorie AK a fitness.

Takže i přes vytrvalý déšť byly Otrokovice hezké MČR, i když se stačila odjet jen polovina závodů. Je to sice škoda, protože naše medailová sbírka se mohla ještě rozrůst, ale proti počasí a jeho vrtochům, kvůli nimž se z dráhy stalo spíš jezero, se dělat nic nedalo. Ale takhle si mohli stěžovat všichni, pro všechny to bylo stejné. Poděkování patří všem závodníkům i doprovodnému týmu rodičů a na dnešním tréninku bylo vidět, že už jste zvyklí na drsné podmínky, protože skoro nikdo to neodstonal. A to je dobře.