Mimosezónní akce – otrokovický „Podmolík“

7 Lis

Účast na Podmolíkovi v Otrokovicích byla velmi dobrým tréninkem. Akce byla pořádána velkoryse a bylo třeba ostražitosti a smyslu pro humor. Závodů se zúčastnili Ája a Filip Pískatých.
Ája vybojovala v atletických soutěžích 3. místo, ve smíšené kategorii 21 kluků i holek do 7 let. Vytrvalostní běh na 210 metrů vyhrála. Měla slabší hod míčkem do dálky. Překážkový sprint měla opět solidní.
Filip byl celkově 4. mezi 11 kluky do 11 let. Ve vytrvalostním běhu na 61O metrů se propadl na 7. místo. Hodem raketou šokoval přítomné, když přehodil měřené pásmo! (odhadli mu 40 metrů). Překážkový sprint měl taky solidní. Nutno podotknout, že soupeřící děti byly členy atletických oddílů z Otrokovic a Val. Meziříčí.

Bruslařský závod (měřená vyjížďka na 5 kol(celkem 14,5 km), mohl absolvovat s čipem jednotlivec nebo až 3 členné štafety. Na startu byli 2 jednotlivci (starší pán z SSCO a Filip) a dvě štafety KSBM Praha (Já, Marcela, Ája) a Mladý profesor tělocviku s přítelkyní. Trať byla částečně v parku, částečně po cyklostezce a částečně po silnici za plného byť regulovaného provozu. Krásné počasí , teplota až kolem 16 st! Filip se držel se ztrátou na 3 místě, ale postupně se propracoval a v dramatickém finiši profesora o pár cm porazil. Naši štafetu jsem jel vzhledem k provozu celou já, Ája se přidala a táhla mne ve 2. a 4. okruhu. Marcela se taky projela. Byli jsme v cíli 4. (2. ze štafet).
Nedávaly se ceny a nevyhodnocovalo se to (to byl možná důvod nízké účasti?). Po vrácení čipu jsme dostali dokonce poukázku do bufetu na jídlo.
-jp-