Nová spolupráce, nové aktivity

27 Bře

Logo Tomík final 12x12cm _001V loňském roce jsme navázali volnou spolupráci se sportovní organizací INLINETALENT pana Tomáše Herouta. Letos jsme spojili svoje síly dohromady a dohodli jsme se na tom, že je potřeba udělat něco pro všechny děti, které se prostě chtějí na bruslích bavit a přitom si i zazávodit.

Promýšleli jsme nejvhodnější formu a z našich nápadů vykrystalizoval nikoli seriál, ale  jednotlivé závody- INLINE FOR FUN s TOMÍKEM TALENTÍKEM. Závody probíhají v rámci projektu Skating Academy, který založil a vede právě T. Herout: viz více na web stránkách

V letošním roce budou připraveny tři závody a to vždy ve středu od 17:30 hodin ve sportovním areálu Zeleneč (2x) a areálu DDM Modřany (1x).

Termíny:

STŘEDA | 21.května (Zeleneč)

STŘEDA | 18.června (Zeleneč)

STŘEDA | 17.září (Praha – Modřany)

 

Soutěžit se bude v dovednostních trojbojích a to:

FUN (dovednostní soutěž)

SPEED (rychlostní soutěž)

TEAM (týmová soutěž dvojic)

PROPOZICE budou k dispozici již brzy…

O celém projektu, který by měl smysluplně pomáhat rozvoji kolečkového bruslení i v návaznosti na závodní formu si můžete víc přečíst na stránkách SCInlinetalent.

Vzhledem k tomu, že máme obě sportovní organizace velmi podobné přístupy k trenérské práci, doufáme, že výsledkem naší spolupráce budou spokojené děti, které se naučí dobře bruslit a které bude bruslení bavit, a zároveň i spokojení rodiče, kteří budou vědět, že jejich dítě provozuje smysluplnou sportovní činnost, která má návaznost v případě zájmu i na závodní formu v nejvyšší kvalitě.

 
Přidejte si tedy do kalendáře tyto nové termíny.