Soutěž Hledáme tým

17 Úno

Dneškem jsme splnili první úkol soutěže – nafotit portréty členů se jménem a umístit je na stránku našeho klubu v soutěži.Všichni, kteří s námi hrají, si při focení určitě užili dost zábavy – aspoň z fotek to tak vypadá. Myslím, že v řadě z nás dřímou zatím nerozpoznané tvůrčí schopnosti.

Největší „potlesk“ ale patří Marcele Votrubové, která nejenže dokázala všechno rozpohybovat, ale ujala se i takového nelehkého úkolu, jako sehnat od nás co nejvíc portrétů, a pak si s nimi ještě pohrála tak, aby naše prezentace vypadala uceleně.  Bohužel se mi nepodařilo jí poslat poslední 4 fotky včas (a v 1 hodinu v noci už jsem s tím přeci jen nechtěla otravovat) – ale třeba se ještě k tomu dostane a ty naše fotky doladí. Takže Marcelo dík, vím, co je to za práci a kolik času zabere.

Takže body máme, co se týká seznamu členů v soutěži, tak raději jsem zatím dala pryč ty, kteří nám svou fotku neposlali (klidně posílejte – dodáme je tam). Bylo to z toho důvodu, že ze zadání úkolu nebylo jasné, jestli fotky musí být od všech, co tam jsou uvedeni, nebo nikoli. Takže to neznamená, že bychom ostatní vyškrtli.

Teď budeme čekat na další úkol. Musím přiznat, že tahle soutěž – byť bývám k těmto věcem dost skeptická, má podle mého mnohem důležitější rozměr, než je ona odměna – prostě nás dává víc dohromady. A to mě těší a doufám, že vás taky.

Díky za krásné portréty – moc jsme se jim doma nasmáli.

Lída a Denis