Jaké byly prázdniny I.

30 Srp

Začínali jsme tradičně dvěma soustředěními – pro malé a větší. První z nich se konalo v podkrkonošském Studenci (3.-9.7.2010), kde jsme našli azyl v místním areálu Sokola. Ubytování, včetně všech místních lidí, kteří se o nás starali, bylo perfektní a dost jsme si to tady užili.

Ve Studenci bylo celkem 18 dětí z KSBM 14 a z BK Náchod, nejmladší Sáře bylo 6 let, nejstarší Tereze 11. Jako instruktoři nám pomáhali Klárka a Michal Prokopovi,

poděkování za pomoc při organizaci patří i Iloně Sejpalové z KSB Benátky n. J. a Martině Spáčilové. Bez nich by se tohle soustředění určitě nepovedlo. Velký dík patří ale také manželům Stodolovým, kteří nám vše zařídili a „jistili“ provoz na místě (zajištění jídla, opékání buřtů, rekvizit na noční bojovku a průvodcovské služby na našich pochodech).

Kromě bruslí jsme dost chodili, hráli přehazovanou a fotbal, když pršelo, byli jsme v tělocvičně, běhali jsme z kopce a do kopce, cvičili jsme se žebříky a na gumách, prostě učili jsme se to, co potřebuje každý bruslař umět. Kromě toho jsme se naučili i něco o přírodě, naši instruktoři Klárka a Michal Prokopovi za pomoci Míši Sejpalové vymysleli dost dobrý orientační pochod, při kterém se jedna skupinka i trošku ztratila. Ale rychle se našla a nakonec všechno dobře dopadlo.

Buying wedding dresses online is also quite cheap and of good quality. Let’s take a look and there is no need to rent a wedding dress. Our wedding dresses are tailor-made, and we can’t rent N wedding dresses. After all, marriage is for a lifetime, and it is good to keep your own collections  A Line Princess Wedding Dresses

Jediné, co nám bylo líto,  bylo zranění Filipa, který si poslední den zlomil klíční kost. Ale nesl to velmi statečně a už v půlce srpna zase bruslil.